Hakkımızda

Biz kimiz ?

İleri Teknoloji Ltd. Şti. 27-01-2000 yılında resmi olarak merkezi Akatlar, Selçuklar Sok.Özlem Apt. No.: 51/20 Etiler / ISTANBUL`da faaliyete geçmiştir. Şirketin kuruluş gerekçelerini esas alan Ar-Ge çalışmaları teknolojik elemanların temin edilmesi, ürünlerin piyasa araştırması 1999 yılı içinde tamamlanmıştır.

Şirketin yapısı ve gelişimi iki aşamalı beş yıllık plan üzerinde ilerlemektedir. Ilk aşamada,şirketin kendi sektöründe piyasada ihtiyaç duyulan ürünlerin üretimi, satış ve pazarlama,bayii ağının genişlemesi üzerine yoğunlaşmıştır. Ikinci aşamada i se elde edi len bi lgi ve finansal yapının güçlenmesi ile şirket iletişim, yazılım, haberleşme sektöründe oluşan yan sanayi`de hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Doğalgaz güvenlik sistemleri sektöründe hizmet veren; sektöründe öncü ve lider firmamızın amacı müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini gelişen hizmet yelpazemizle karşılayarak memnuniyetlerini sağlamak, pazarda müşterilerimiz için her zaman tercih edilen, referans gösterilen, güvenilir bir firma olmaktır.
Bu amaçla;
Kalite sistemimizi ve gerekli kaynaklarımızı, gereksinimlerimiz doğrultusunda geliştirir, etkinliğini gözler ve sürekli iyileştiririz. Komple çözüm sunabilmek için sadece iyi ürün yeterli değildir, iyi hizmet ve deneyimli servis de şarttır.

KALİTE ve HİZMET POLİTİKAMIZ

ÜRETİMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ÜRÜNLERİ İLERİ TEKNOLOJİ ŞARTLARINA ve STANDARDLARA GÖRE UYGUN ÜRETEREK İNSAN HAYATININ ÖNEMLİ OLDUĞUNU VURGULAMAKTIR.

  • MÜŞTERİ ODAKLI OLMAK,
  • MÜŞTERİLERİMİZE KALİTELİ, GÜVENLİ ve SATIŞ SONRASI DESTEKLE ÇAĞDAŞ HİZMET SUNMAK,
  • ÇALIŞANLARIMIZA ve MÜŞTERİLERİMİZE SÜREKLİ KALİTE BİLİNCİNİ AŞILAMAK,
  • MADDİ ve BEŞERİ KAYNAKLARIMIZI SÜREKLİ GELİŞTİRMEK ve İYİLEŞTİRMEK,
  • YERLİ ÜRETİME DESTEK VERMEK, KALİTE ve FİYAT AVANTAJI SAĞLAMAK.

İleri Teknoloji, çalışanları ile birlikte sosyal sorumluluklarının bilincinde, çevreye karşı duyarlı, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir kuruluş olarak ticari ve sınai varlığını çevre ile birlikte sürdürmeyi hedefleyen doğa dostu bir teknoloji şirketidir.
Bu amaçla;

 

  • Çevre dostu tasarım ve üretim ile çevreye duyarlı, müşterilerimize tasarruf sağlayan ürün ve çözümler sunmak.
  • İsraf etmemek, doğal kaynaklarımızın bilinçli bir şekilde kullanımını sağlamak,
  • Çevresindeki tüm canlılara saygılı örnek bir kuruluş olmak,
  • Firmamızda ürünlerimizin ham maddelerinin temininden başlayarak, değerlendirilebilecek ve atık aşamasına kadar çevreye etkilerini en aza indirecek sistemi kurmak,
  • Çalışanları ölçüsünde yılda en az 50 ağaç dikilmesi ve doğaya kazandırılmasını sağlamak,

Bizim çevre politikamızın şekillenmesinde ki temel hedeflerimizdir.

gaz-alarm-dedektoru-itek__1567817273634539

Kurumsal Geçmiş

How we started, lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit ac laoreet libero.

1999

Kuruluş

Kuruluş

Şirketin kuruluş gerekçelerini esas alan Ar-Ge çalışmaları teknolojik elemanların temin edilmesi, ürünlerin piyasa araştırması 1999 yılı içinde tamamlanmıştır.

2000

Tsek belgesi

Tsek belgesi

İleri Teknoloji Ltd. Şti. verimli ve düzenli çalışmalarıyla kısa zamanda ilk aşamasını tamamlamış, 26-09-2000 tarihinde ITEK markalı Gaz Alarm Detektörünün TSEK belgesi alınmıştır.

2001

Tse & İgdaş onayı

Tse & İgdaş onayı

ITEK markalı Gaz Alarm Detektörünün 23-05-2001 TSE 11752 Standartına uygundur belgesini, 24-05-2001 IGDAŞ onayını almıştır.

2001

Temsilcilikler

Temsilcilikler

İleri Teknoloji Ltd. Şti. 2001 yılında Figaro Engineering (Japonya) şirketinin Türkiyede temsilciliğini elde edip Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Türkiye Cumhuriyet Ülkelerinin ofisi olarak bütün faaliyetlerini Istanbuldan yürütmektedir. Aynı zamanda Ileri Teknoloji Ningbo East Electronics (Çin) şirketinin Türkiye, Ortadoğu ve Türkiye Cumhuriyet Ülkelerinin temsilciliğini yürütmektedir..

2002

Taşınma

Taşınma

Türk standartları ve kalitesi içinde üretilen ürünlerle piyasaya adını duyurmuş ve ürünlerinin kalitesini arttırmak için ISO 9000 şartlarına uygun çalışmaktadır. Ileri Teknoloji`nin ürünleri CE standartlarına uygundur. Yine ikinci aşamanın parçası olarak, Mayıs 2001 yılında Ileri Teknoloji bütün bölümlerini Seyrantepe`de 900 metrekarelik 5 katlı bir bina altında toplamıştır. Bu binada 2 kat 400 metrekarelik alanı sadece üretim, kalite kontrol ve Ar/Ge`ye ayırtedilmiştir.

2002

Yeni ürünler

Yeni ürünler

2002 yılında, İleri Teknoloji yeni ürünlerini piyasaya sunmaya devam etmiştir, bu ürünlerin bazıları; HSS 2000 Güvenlik Sistemi, GSM Bloker, NYS 2000 Oto Alarmları, Oto Gaz Detektörü, Pilli Gaz Detektörü, Kalibresiz Gaz Detektörü.

2003

Devlet desteği

Devlet desteği

2003 yılında KOSGEB başvurusu ile B gurubu destek alma sistemine dahil edilmiştir. Amaç, ürün ve hizmetlerin teknolojik çizgisini ileriye taşımak, yapıyı güçlenedirmek, hedeflere hızlı ve kusursuz ulaşmak, Ar-Ge projelerini teknolojik sistemler dahilinde yürütmek, Ürün kalitelerini arttırmak. 2003 yılında piyasa arz ve talepleri do?rultusunda Doğalgaz Selenoid Valflerini OEM olark satış pazarlamasına, ayrıca AE3 zonlu ve zonsuz gaz alarm panoları üretimine başlanılmıştır.

2004

Ex proof

Ex proof

2004 yılında Ex Proof gaz alarm cihazlarzlarının Ar-Ge çalışmalarını sürdürmüştür, 2004 yılının ortalarında doğalgaz selenoid valflerin OEM olarak satışını sonlandırılmış olup, aynı zamanda kendi markamız adı altında (İTEK) Ar-Ge çalışmaları başlatılmıştır.

2005

TSE 12884

TSE 12884

2005 yılının Eylül ayında Sisimik Hareketleri Algılayan Otomatik Gaz Kesme Cihazlarının Ar-Ge çalışmaları başlatırılarak, 2006 yılı Temmuz ayında Ar-Ge çalışmaları tamamlanıp TSE 12884 belgesi alınarak ürünün üretim ve satış/pazarlaması başlatılmıştır.

2006

Selenoid Valfler

Selenoid Valfler

2006 .yılı ortalarında kendi üretimimiz olan Selenoid Valflerimize ilişkin yine İTEK markası ile BOBİN Ar-Ge çalışmaları tamamlanmştır. 2006 yılı sonlarına doğru CO Gaz Alarm Cihazı Ar-Ge çalışmalarına başlatmış bulunmaktayız.

2008

Mekanik deprem cihazı

Mekanik deprem cihazı

2008 yılında mekanik deprem cihazı Ar-Ge çalışmaları başlatılmıştır.

2009

Karbonmonoksit Gaz Alarm dedektörü

Karbonmonoksit Gaz Alarm dedektörü

2009 yılının Şubat ayında Karbonmonoksit Gaz Alarm dedektörümüzün CE ve EN 50291 sertifikalarını alarak **TÜRKİYE’DE TEK EN 50291 VE CE SERTİFİKASINA SAHİP TEK YERLİ ÜRETİCİ ve aynı yılın Temmuz ayında Ex-Proof gaz dedektörümüze ait ATEX sertifikasına hak kazanarak **TÜRKİYE’DE TEK ATEX SERTİFİKALI YERLİ ÜRETİCİ ** olmanın haklı gururunu yaşıyor.

2009

TS EN ISO 9001:2008

TS EN ISO 9001:2008

Yine 2009 yılının Temmuz ayında UKS Uluslararası Kalite Sistemleri ve Belgelemdirme ve LTD ŞTİ tarafından TS EN ISO 9001:2008 sertifikasına hak kazanan firmamız, Kalite politikasıyla sizlere daha iyi hizmet sunmaya devam edecektir.

2010

2. şube açılışımız

2. şube açılışımız

2010 yılında kamu ve özel sektöre hizmet vermek ve bu alandada liderlik sıfatımızı sürdürmek için TS EN ISO/IEC 17025” Laboravatuvar ve Kalibrasyon’ a tabii tutularak adımızı TSE’ nin Laboravatuvar Taşeron listesine yazdırmaya hak kazandık. Yine 2010 yılının mayıs ayında Bursa İlinde resmi 2. şube açılışımız gerçekleştirilmiştir.

2010

Ankara şubemiz

Ankara şubemiz

Aynı zamanda 2010 yılının Eylül ayında Ankara şubemizin resmi açılışını gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

2010

Gaz alarm panosu

Gaz alarm panosu

2010 yılında LPG sektörüne yönelik 4 zonlu, 2 Rochester çıkışlı, LCD göstergeli RS485 çıkışlı Gaz alarm panosunun AR-GE çalışmalarına başlayıp, 2011 Şubat itibari ile porjemizi tamamlayıp Mart ayından itibaren sektörün hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Bu süreçte paralel olarak NYS model yeni gaz alarm cihazı ve TAMMY-3 Model LCD Ekranlı sismik hareketi algılayan otomatik gaz kesme cihazlarının arge çalışmaları tamamlanarak gerekli sertifikalandırmalar tamamlanmış olup 2012 yılının Nisan ayında yeni ürünler sektörün hizmetine sunulmuştur.

2012

8 zonlu Gaz Alarm Paneli

8 zonlu Gaz Alarm Paneli

2012 yılının ilk üç ayında LPG Sektöründen gelen yoğun talep üzerine 8 (Sekiz) zonlu Gaz Alarm Paneli için Ar-Ge çalışmalarımızı başlatarak Temmuz ayı itibariyle panelimizi ürün pörtvöyümüze katmış bulunmaktayız.

 

2014

Ar-Ge

Ar-Ge

2014 yılında Kızılötesi ve Katalitik sensörlü Ex proof Gaz Alarm dedektörleri geliştirilerek sektörün hizmetine sunulmuştur. Müşteri talepleri doğrultusunda Ar-Ge çalışmaları yapılarak ürün belgelendirmeleri sağlanarak Fason üretim çalışmaları başlatılmıştır.

2015

Pilli El Dedektörü

Pilli El Dedektörü

2015 Yılında Pilli El dedektörümüzün dizaynı değiştirilerek daha estetik hale getirilmiş ve müşteri memnuniyeti arttırılmıştır.

2016

3.şube açılışımız

2016 yılı içerisinde İzmir bölge şubemiz hizmete alınmıştır.

2017

Üretim Kapasitesi ve Kalite

Üretim Kapasitesi ve Kalite

2017 yılında makine parkuru oluşturularak üretim kapasitemizi ve kalitemiz arttırıldı.

2018

Gaz Alarm Dedektörü geliştirildi

Gaz Alarm Dedektörü geliştirildi

2018 yılında Kalite Yönetim Sistemimizi ISO 9001:2008 standardından ISO 9001:2015 standardına geçiş yapılarak kalite sistemimiz güncellendi. Ana ürünümüz olan Gaz alarm dedektörü için uzaktan izleme sistemli test birimi oluşturularak bu sayede ürünün bütün verileri kayıt altına alınıp kalitemizi %100 arttırıldı

2019

TA-4 Asansör Deprem Yangın Sensörü

TA-4 Asansör Deprem Yangın Sensörü

2019 yılında 8 ve 16 Zone Konvansiyonel Yangın Alarm santralinin Ar-Ge çalışmaları tamamlanıp üretime geçilmiştir. Asansör sistemleri için deprem yangın sensörü çalışması yapılıp üretimine başlanılmıştır. Gaz alarm cihazımızın tasarım ve çalışma prensibini değiştirerek Patent ile koruma altına alarak, belgelendirilmesi sağlanarak, sektörün hizmetine sunulmuştur
Translate »
Open chat
Whatsapp Şipariş ve Destek Hattı
Merhaba
Ürünleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.
Powered by