Merkez Adres: Seyrantepe Mahallesi Binnur Sokak No:3 Kağıthane/İstanbul
e-mail: info@itektr.com
Copyright©2014 İleri Tekoloji Ürünler Yön. San. Tic. Ltd. Şti
Gaz Alarm Alarm Cihazları
NYS Gaz Alarm Cihazı

NYS Model gaz dedektörleri, havadaki patlayıcı gazları algılayabilen (doğalgaz ve LPG) bir cihazdır. Bu tür tehlikeli gazların tespit edilmesi durumunda, NYS gaz dedektörü buzzerı(zil) ile sesli, LED'i ile ise ışıklı uyarı sağlar.

FCD-CO Karbonmonoksit Gaz Alarm Cihazı

FXD-CO Karbonmonoksit gaz alarm dedektörü ortamdaki karbonmonoksit gazını algılar, ışıklı ve sesli uyarı sağlar, ayrıca sahip olduğu kontaklar sayesinde alarm durumunda açılmasını istediğiniz cihazlar açar,kapatılmasını istediğiniz cihazları kapatır.

FXD-T Pilli El Dedektörü

FXD-T Gaz Alarm Dedektörü havadaki tehlikeli oranın çok altında bile patlayıcı gaz bulunması durumunda uyarı veren portatif olarak kullanılabilinecek bir cihazdır.

FXD-AB OTOGAZ ALARM CİHAZI

FXD-AB alarmlı gaz dedektörü LPG ile çalışan arabalarda sürücüyü herhangi bir gaz kaçağına karşı uyarır.

HSS2000 Model EX-1 İç ve Dış Zararlı Etkenlere Karşı Korumalı Dedektör & Sensör Muhafazası

HSS2000 Model EX-1 İç ve Dış Zararlı Etkenlere Karşı Korumalı Dedektör & Sensör Muhafazası sanayi tipi mutfaklarda ve kazan dairelerinde kullanılır.

EX Proof Gaz Alarm Cihazı

EX Proof Gaz Alarm Cihazı muhtemel gaz kacağı olan ve çalışma ortamı kötü (tozlu nemli)  yerlerde kullanılır. Kullanıldığı yerlerde güvenliğinizi tam anlamıyla sağlar.  Hiçbir şekilde ısı ve alevden, su, yağ gibi sıvı etkenlerden etkilenmez. Elektronik donanımı yanmaz alüminyum gövde içine yerleştirilerek sızdırmazlık sağlanmıştır
EX Gaz Alarm Alarm Cihazları


AE-3 Gaz Alarm Panosu

AE-3 Gaz Alarm/Sarsıntı Panosunun amacı yüksek güçte ve sayıda cihazların (gaz alarm, duman,sarsıntı güvenliği sağlayan cihazlar gibi) alarm durumunda aynı anda kontrol edilmesini sağlar.

AE-4 Gaz Alarm Cihazı

AE-4 Gaz Alarm/Sarsıntı Panosu, yüksek güçte ve sayıda cihazların (gaz alarm, duman,sarsıntı güvenliği sağlayan cihazlar gibi) alarm durumunda aynı anda kontrol edilmesini sağlayan 4 zonlu gaz alarm panelidir.



AE-5 Gaz Alarm Dedektörü

AE-4 Gaz Alarm/Sarsıntı Panosu, yüksek güçte ve sayıda cihazların (gaz alarm, duman,sarsıntı güvenliği sağlayan cihazlar gibi) alarm durumunda aynı anda kontrol edilmesini sağlayan 8 zonlu gaz alarm panelidir.



AGZ Dökmegaz Alarm Panosu

Gaz alarm panosu, gaz kaçağı durumunda gaz alarm dedektöründen gelecek sinyal ile kontaklarını açıp ve kapatır.




Gaz Alarm Panoları
Deprem Cihazları
TAMMY-2 Elektromekanik Deprem Cihazı

Gaz kesme cihazı  meydana gelen  deprem sarsıntısında TSE Standardında belirtilen  ivme değerlerinde ki  sarsıntılarda deprem  hareketini  algılar  ve  Doğalgaz  kullanılan binaların  kolon hatlarına monte edilen gaz kesme  emniyet vanalarına (Selenoid Vana) sinyal  göndererek doğalgazı otomatik olarak keser.

TAMMY-3 Elektromekanik Deprem Cihazı

TAMMY-3 Gaz kesme cihazı  meydana gelen  deprem sarsıntısında TSE Standardında belirtilen ivme değerlerinde ki  sarsıntılarda deprem  hareketini  algılar ve selenoid vanaya sinyal göndererek gazınızı keser.


Normalde Açık Selenoid Vanalar

Gaz alarm cihazına kumanda edilen selenoid vanalar gaz kaçağı durumunda bina girişinden gaz akışını keser. Gaz kaçağı problemi giderildiğinde Selenoid Vana pistonu yukarıya çekilerek normalde açık konumuna getirilir.


Normalde Kapalı Selenoid Vanalar



Selenoid Vanalar

Site Haritası
  Gizlilik Politikası
Kullanım Şartları
Merkez  İstanbul
Şube Ankara
Şube İzmir
Şube Bursa     


Tel: 0 212 281 60 78
Tel: 0 312 311 79 01
Tel: 0 232 457 83 69
Tel: 0 530 409 81 46


Fax: 0 212 281 63 32
Fax: 0 312 311 46 03
Fax: 0 232 459 05 19